Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UC3500-30GM70-IE2R2-V15
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UC3500-30GM70-IE2R2-V15
UC3500-30GM70-IE2R2-V15  127243 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 200 ... 3500 мм
  • Діапазон регулювання: 300 ... 3500 мм
  • Мертва зона: 0 ... 200 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 120 кГц
  • Затримка відповіді: ≤ 150 мс
  • Температурний дрейф: ≤ ± 1,5% повної шкали.
  • Жовтий світлодіод: стан перемикання виходу перемикача
  • Світлодіод зелений/жовтий: жовтий: об'єкт у діапазоні оцінки
    зелений: Навчання
  • Потенціометр: регульований релейний вихід .
  • Робоча напруга: 20 ... 30 В постійного струму (включаючи пульсації)
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 50 мА
  • Тип інтерфейсу: Інфрачервоний
  • Вихід тип: 1 релейний вихід PNP, NO (програмований нормально замкнутий контакт)
  • Повторюваність: ± 5 мм
  • Робочий струм: 300 мА, захист від короткого замикання/перевантаження.
  • Частота перемикання: ≤ 2 Гц
  • Гістерезис перемикання: 35 мм (програмований)
  • Падіння напруги: ≤ 3 У
  • Струм у вимкненому стані: ≤ 10 µ A
  • Тип виходу: 1 струмовий вихід 4 ... 20 мА, програмований за зростанням/зменшенням
  • Налаштування за замовчуванням: лінійне наростання; межа оцінки A1: 300 мм; межа оцінки A2: 3500 мм
  • Навантажувальний резистор: ≤ 500 & Omega;
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)