Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UC4000-30GM-IUR2-V15
  • Ультразвукові датчики
  • UC4000-30GM-IUR2-V15
UC4000-30GM-IUR2-V15  127253 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 200 ... 4000 мм
  • Діапазон налаштування: 240 ... 4000 мм
  • Мертва зона: 0 ... 200 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 85 кГц
  • Затримка відгуку: мінімум 145 мс
    Заводська установка 440 мс
  • Зелений світлодіод: світиться постійно: живлення увімкнено
    блимає: виявлено режим очікування або об'єкт програмної функції < /li>
  • Жовтий світлодіод 1: горить: об'єкт у діапазоні оцінки
    блимає: функція програми
  • Жовтий світлодіод 2: горить: об'єкт у діапазоні виявлення
    блимає: функція програми
  • Червоний світлодіод: безперервно горить: штекер температури/програми не підключений
    блимає: помилка або об'єкт програмної функції не виявлено
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Потужність: ≤ 900 мВт
  • Затримка до готовності: ≤ 500 мс
  • Тип інтерфейсу: RS 232, 9600 біт/с, без контролю парності, 8 біт даних, 1 стоповий біт
  • Синхронізація: двонаправлена
    0 рівень -U < sub > B ... + 1 В
    1 рівень: +4 В ... + U B
    вхідний опір:> 12 кОм
    імпульс синхронізації: &ge ; 100 мкс, період між імпульсами синхронізації: ≥ 2 мс
  • Тип виходу: 1 струмовий вихід 4 ... 20 мА
    1 вихід напруги 0 ... 10 В
  • Роздільна здатність: оцінка діапазон [мм]/4000, але ≥ 0,35 мм
  • Відхилення характеристичної кривої: ≤ 0,2% повної шкали.
  • Повторюваність: ≤ 0,1% повної шкали
    вихідна напруга: ≥ 1000 Ом
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Схвалення CSA: внесено до списку cCSAus, загальне призначення
  • < li> Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)
  • Тип підключення: 5-контактний штекер M12 x 1
  • Ступінь захисту: IP65
  • Маса: 210 г
  • Вихід: межа оцінки A1: 500 мм
    межа оцінки A2: 4000 мм