Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UC4000-L2-U-V15
  • Ультразвукові датчики
  • UC4000-L2-U-V15
UC4000-L2-U-V15  127261 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 200 ... 4000 мм
  • Діапазон налаштування: 240 ... 4000 мм
  • Мертва зона: 0 ... 200 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 85 кГц
  • Затримка відповіді: мінімум: 110 мс
    заводське налаштування: 615 мс
  • Зелений світлодіод: робочий дисплей
  • Жовтий світлодіод: об'єкт в діапазоні оцінки
  • Червоний світлодіод: помилка
  • Робоча напруга: 12 ... 30 У постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 50 мА
  • Тип інтерфейсу: послідовний інтерфейс (потрібний програмний адаптер)
  • Тип входу/виходу: 1 синхронізуюче з'єднання , двоспрямований
  • Рівень (межа оцінки 1): 0 ... 1 В
  • Рівень (межа оцінки 2 ): 4 ... U B
  • Вхідний опір:> 12 кОм Ω
  • Тривалість імпульсу: 2 ... 10 с
  • Тип виходу: 1 аналоговий вихід 0 ... 10 В
  • Роздільна здатність: діапазон оцінки [мм]/ 4000, але ≥ 0,4 мм
  • Відхилення характеристичної кривої: ≤ 0,2% повної шкали.
  • Повторюваність: ≤ 0,1% повної шкали.
  • Опір навантаження: ≥ 500 Ом
  • Вплив температури: ≤ 1,5% повної шкали.
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з рейтингом ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( - 40 ... 185 °F)
  • Тип підключення: з'єднувальний штекер M12 x 1, 5-контактний
  • Ступінь захисту: IP67
  • Маса: 120 г
  • Висновок: межа оцінки A1: 240 мм
    Межа оцінки A2: 4000 мм