Ультразвуковий датчик подвійного листа Pepperl+Fuchs UDC-18GM50-400-3E2
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UDC-18GM50-400-3E2
UDC-18GM50-400-3E2  127349 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 20 ... 60 мм, оптимальна відстань: 45 мм
  • Частота перетворювача: 395 кГц
  • Зелений світлодіод: індикація: виявлено один лист
  • Жовтий світлодіод: індикація: лист не виявлено (повітря)
  • Червоний світлодіод: індикація: виявлено подвійний лист
  • Робоча напруга: 18 ... 30 В постійного струму, пульсація   10  % SS
  • Струм живлення без навантаження: <50 мА
  • Тип входу: Функціональний вхід
    0-рівень: -U < sub > B ... -U B + 1V
    1-рівневий: + U B - 1 V ... + U B
  • Довжина імпульсу: ≥ 100 мс
  • Імпеданс: ≥ 4 ком Ω
  • Тип виходу: 3 релейні виходи PNP, NO
  • Номінальний робочий струм: 3 x 100 мА, захист від короткого замикання/перевантаження.
  • Падіння напруги: ≤ 3 В
  • Затримка увімкнення: прибл. 15 мс (короткий час відповіді на запит)
  • Подовження імпульсу: хв. Програмований, 120 мс.
  • Сертифікат UL: включено до списку cULus, джерело живлення загального призначення, клас 2
  • < li> Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: 0 ... 60 °C (32 ... 140 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C (-40 ... 185 °F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 2 м
  • Поперечний переріз жили: 0,14 мм < sup> 2