Ультразвуковий датчик подвійного листа Pepperl+Fuchs UGB-18GM50-255-2E3-Y249022
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UGB-18GM50-255-2E3-Y249022
UGB-18GM50-255-2E3-Y249022  127362 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 127362
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 20 ... 60 мм, оптимальна відстань: 45 мм
  • Частота перетворювача: 255 кГц
  • Зелений світлодіод: дисплей: готовність
  • Жовтий світлодіод: дисплей: виявлено з'єднання
  • Червоний світлодіод: Індикація: лист не виявлено (повітря)
  • Робоча напруга: 18 ... 30 В постійного струму, пульсація   10   % SS
  • Струм живлення без навантаження: <60 мА
  • Тип входу: введення для навчання
    Рівень 0: -U B < /sub> ... -U B + 1V
    1-рівневий: + U B - 1 V ... + U B
  • Довжина імпульсу: ≥ 500 мс
  • Імпеданс: ≥ 10 ком Ω
  • Тип виходу: 2 релейні виходи PNP, NC
  • Номінальний робочий струм: 2 x 100 мА, захист від короткого замикання/перевантаження.
  • Падіння напруги: ≤ 3 У
  • Затримка включення: ≤ 600 µ s
  • Подовження імпульсу: ≥ Програмується на 120 мс.
  • Схвалення UL: зареєстровано в cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: 0 ... 60 °C (32 ... 140 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 70 °C (-40 ... 158 °F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 2 м
  • Поперечний переріз жили: 0,14 мм 2