Модуль Pepperl+Fuchs VBG-ENX-K30-DMD-S16-EV
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Системні рішення
  • VBG-ENX-K30-DMD-S16-EV
VBG-ENX-K30-DMD-S16-EV  119398 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Специфікація інтерфейсу AS: V3.0
  • Функціональність ПЛК: активується
  • Виявлення адреси, що дублюється: від відомих пристроїв інтерфейсу AS
  • Земля виявлення несправностей : інтегровано
  • Моніторинг ЕМС: інтегровано
  • Функція діагностики: розширена функція через дисплей
  • Поділ даних: інтегровано
  • Увімкнення затримки: <10 з
  • Затримка відповіді: <40 мс
  • < li> Рівень повноти безпеки (SIL): SIL 3
  • Рівень продуктивності (PL): PL e
  • MTTF d: 200 a
  • < li> B 10d : 2 E + 7
  • Дисплей: графічний РК-дисплей з підсвічуванням для адресації та повідомлень про помилки.
  • Світлодіод ETHERNET: Ethernet активний; Зелений світлодіод
  • Світлодіод AS-i ACTIVE: AS-інтерфейс працює нормально; Світлодіод зелений
  • світлодіод CONFIG ERR: помилка конфігурації; LED червоний
  • LED PRG ENABLE: автомат. програмування; LED зелений
  • LED POWER: напруга увімкнена; Світлодіод зелений
  • Світлодіод PRJ MODE: активний режим проектування; Світлодіод жовтий
  • світлодіод U AS-i: напруга інтерфейсу AS; Світлодіод зелений
  • Світлодіод AUX: дод. допоміжна напруга U AUX; Світлодіод зелений
  • Світлодіод EDM/Start: Вхід ланцюга контролю зовнішнього пристрою замкнутий, 4x жовтий світлодіод
  • Вихідний ланцюг світлодіода: Вихідний ланцюг замкнутий; 4 зелені світлодіоди
  • Кнопка: 4
  • Перемикач SET: вибір та встановлення адреси підлеглого пристрою.
  • Кнопка OK: вибір режиму традиційний-графічний/підтвердження
  • Кнопка MODE: вибір режиму PRJ-операція/збереження конфігурації/курсор
  • Кнопка ESC: вибір режиму традиційний -графічний/скасування
  • Напруга ізоляції: ≥ 500 В
  • Номінальна робоча напруга: 26,5...31,6 В від інтерфейсу AS; Виходи K3 та K4 24   V   DC
  • Номінальний робочий струм: ≤ 300 мА від AS-інтерфейсу
  • Тип інтерфейсу: 2 x RJ-45
  • Швидкість передачі: 10 Мбіт/с/100 Мбіт/с, автоматичне визначення швидкості передачі.
  • Тип інтерфейсу: Ethernet: RJ-45
    Діагностичний інтерфейс
  • Тип інтерфейсу: слот для чіп-карти < /li>
  • Кількість/тип: 4 EDM/Пускові входи:
    EDM: входи для схем контролю зовнішніх пристроїв
    Start: пускові входи:
    Статичний комутований струм 4 мА при 24 В, динамічний 30 мА при 24 В (T = 100 мА) )
  • Захисний вихід: Вихідні ланцюги 1 і 2: 2 безпотенційних контактів,
    макс. контактне навантаження:
    3   A DC-13 за 30   У DC ,
    3   A AC-15 при 30   У AC
    Вихідні ланцюги 3 і 4: 2 транзисторних виходу PNP
    макс. контактне навантаження: 0,5   A DC-13 на 30   V DC
  • Ethernet: RJ-45
  • Електромагнітна сумісність: EN 61000-6 -2: 2005, EN 61000-6-4: 2007
  • Ступінь захисту: EN 60529: 2000
  • Інтерфейс AS: EN   62026-2: 2013
  • Ударостійкість: EN 61131-2: 2004
  • Температура навколишнього середовища: 0 ... 55 °C (32 ... 131 °F)
  • Температура зберігання: -25 ... 85 °C (-13 .. 185 °F)