Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs VDM28-15-L1/73c/136
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • VDM28-15-L1/73c/136
VDM28-15-L1/73c/136  234698 - 2 - trade-control.com.ua
  • Діапазон вимірювання: 0,2 ... 15 м
  • Джерело світла: лазерний діод
    тип. термін служби 85 000 год при Ta = +25 ° C.
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Метод вимірювання: технологія імпульсного вимірювання дальності (PRT)
  • Діаметр світлової плями: до 15 мм на відстані 15 м при 20 ° C
  • MTTF d : 200 a
  • Час виконання мети (T M ): 10 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Функціональний індикатор: 2 жовті світлодіоди для перемикання стану
  • Елементи керування: перемикач для налаштування порогових значень.
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, клас 2
  • Ширина корпусу: 25,8 мм
  • Висота корпусу: 88 мм
  • Довжина корпусу: 54,3 мм