Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs VDM28-50-R1-IO/73c/110/122
  • Фотоелектричні датчики
  • VDM28-50-R1-IO/73c/110/122
VDM28-50-R1-IO/73c/110/122  122934 - 2 - trade-control.com.ua
  • Діапазон вимірювання: 0,2 ... 50 м
  • Джерело світла: лазерний діод
    тип. термін служби 85 000 год при Ta = +25 ° C.
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Метод вимірювання: технологія імпульсного вимірювання дальності (PRT)
  • Діаметр світлової плями: до 50 мм на відстані 50 м при 20 ° C
  • MTTF d : 200 a
  • Час виконання мети (T M ): 10 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Функціональний індикатор: 2 жовті світлодіоди для перемикання стану
  • Елементи керування: перемикач для налаштування порогових значень.
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму/при роботі в режимі IO-Link: 18 ... 30 В
  • Тип інтерфейсу: IO-Link
  • Протокол: IO-Link V1.0
  • Ширина даних процесу: 16 біт
  • Корпус ширина: 25,8 мм
  • Висота корпусу: 88 мм
  • Довжина корпусу: 54,6 мм