Pilz PMD s10 C 24-240VACDC (761100)
  • >
  • Pilz
  • Реле
  • PMD s10 C 24-240VACDC (761100)
PMD s10 C 24-240VACDC (761100)  152382 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Артикул: Pilz 761100
  • Вигляд напруги живлення: постійний/змінний струм
  • Визначна напруга: 100 В
  • Визначальний струм: 1 А< /li>
  • Вигляд захисту, корпуси: IP40
  • Вигляд клеми: термінал пружинний
  • Вигляд клеми: плагін
  • Габарити за шириною: 45.0 мм
  • Габарити за висотою: 100.0 мм
  • Габарити за глибиною: 120.0 мм
  • Вага з упаковкою: 350 г
  • Вага без упаковки: 340 г
  • Температура навколишнього середовища: -10 - 55 °C
  • Найменування: Pilz PMD s10 C 24-240VACDC
Інші товари категорії:
  • PZE 9 24VDC 8n/o 1n/c (774150)
    Pilz PZE 9 24VDC 8n/o 1n/c (774150)
    Ціна без знижки:
  • PNOZ m1p base unit (773100)
    Pilz PNOZ m1p base unit (773100)
    Ціна без знижки:
  • AFZ W 1 s (350002)
    Pilz AFZ W 1 s (350002)
    ЗА ЗАПИТОМ
  • PNOZ m0p base unit not expandable (773110)
    Pilz PNOZ m0p base unit not expandable (773110)
  • P2HZ X1 24VAC 3n/o 1n/c (774330)
    Pilz P2HZ X1 24VAC 3n/o 1n/c (774330)
  • PNOZ e5.13p C 24VDC 2so (784191)
    Pilz PNOZ e5.13p C 24VDC 2so (784191)
  • PNOZ s3 C 24VDC 2 n/o (751103)
    Pilz PNOZ s3 C 24VDC 2 n/o (751103)
  • PZA 3/24VDC 1n/o 2n/c (774041)
    Pilz PZA 3/24VDC 1n/o 2n/c (774041)
  • PNOZ e1.1p C 24VDC 2so (784133)
    Pilz PNOZ e1.1p C 24VDC 2so (784133)