Schneider Electric LGY410028
  • >
  • Schneider Electric
  • Рубильники і перемикачі
  • LGY410028
LGY410028  110190 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Назва продукту: DS
  • Сумісність номенклатури: Compact
    TeSys
    Pragma
    Kaedra
    Spacial
    Prisma - Упаковувати
    />Prisma - PH
    Prisma - P
    Prisma - G
  • [Ue] номінальна робоча напруга: 440 V змінний струм ( Ph/Ph)
    230 В змінний струм (Ph/N)
  • [Ui] номінальна напруга ізоляції: 500 В змінний струм
  • [Uimp] номінальна витримувана імпульсна напруга: 8 кВ
  • [Icw] номінальний робочий струм: 100 А при 40 °C