Schneider Electric VW3A5302
  • >
  • Schneider Electric
  • Приводи і пристрої плавного пуску
  • VW3A5302
VW3A5302  108864 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Сумісність серій виробів: Altivar Easy 610
    Altivar Process ATV600
    Altivar Process ATV900
  • Застосування виробу: Вихідний фільтр
  • [In] номінальний струм: 15 А
    Перетворювач частоти ATV950 для монтажу на стіну, motor: 4 kW, 380...480 В
    Перетворювач частоти ATV950 для монтажу на стіну, motor: 3 кВт, 380...480 В
    Перетворювач частоти ATV930 для монтажу на стіну, motor: 3 кВт, 200... 240 В
    Перетворювач частоти ATV930 для монтажу на стіну, motor: 2,2 кВт, 200...240 В
    Перетворювач частоти ATV930 для монтажу на стіну, motor: 4 kW, 380...480 В
    Перетворювач частоти ATV 610 motor: 5.5 кВт, 380...415 В
    Перетворювач частоти ATV610 motor: 4 kW, 380...415 В
    Перетворювач частоти ATV610 motor: 3 кВт, 380...415 В
    Перетворювач частоти ATV650 для монтажу на стіну, motor: 5.5 кВт, 380...480 В
    Перетворювач частоти ATV650 для монтажу на стіну, motor: 4 kW, 380...480 В
    Перетворювач частоти ATV650 для монтажу на стіну, motor: 3 кВт, 380...480 В
    Перетворювач частоти ATV630 для монтажу на стіну, motor: 3 кВт, 200...240 В
    Перетворювач частоти ATV630 для монтажу на стіну стіну, motor: 2,2 кВт, 200...240 В
    Перетворювач частоти ATV630 для монтажу на стіну, motor: 4 kW, 380...480 В
  • Висота: 530 мм