Schneider Electric VW3A5303
  • >
  • Schneider Electric
  • Приводи і пристрої плавного пуску
  • VW3A5303
VW3A5303  108865 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Сумісність серій виробів: Altivar Easy 610
    Altivar Process ATV600
    Altivar Process ATV900
  • Застосування виробу: Вихідний фільтр
  • [In] номінальний струм: 25 А
  • Сумісність продуктів: Перетворювач частоти ATV950 для монтажу на стіну, motor: 11 kW, 380...480 В
    Перетворювач частоти ATV950 для монтажу на стіну, motor: 7.5 кВт, 380...480 В
    Перетворювач частоти ATV930 для монтажу на стіну, motor: 4 kW, 200...240 В
    Перетворювач частоти ATV930 для монтажу на стіну, motor: 11 kW, 380... 480 В
    Перетворювач частоти ATV930 для монтажу на стіну, motor: 7.5 кВт, 380...480 В
    Перетворювач частоти ATV610 motor: 15 kW, 380...415 В
    Перетворювач частоти ATV610 motor: 11 kW, 380...415 В
    Перетворювач частоти ATV610 motor: 7.5 кВт, 380...415 В
    Перетворювач частоти ATV650 для монтажу на стіну, motor: 11 kW, 380... 480 В
    Перетворювач частоти ATV650 для монтажу на стіну, motor: 7.5 кВт, 380...480 В
    Преобразо перетворювач частоти ATV630 для монтажу на стіну, motor: 4 kW, 200...240 В
    Перетворювач частоти ATV630 для монтажу на стіну, motor: 11 kW, 380...480 В
    Перетворювач частоти ATV630 для монтажу на стіну, motor: 7.5 кВт, 380...480 В Висота: 530 мм