Лінійний датчик Sick AL20E-PM111
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • AL20E-PM111
AL20E-PM111  129425 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1046463
  • Принцип дії: Виявлення кромок, рефлекторний режим
  • Розміри (Ш x В x Г): 24,3 mm x 59,8 mm x 54,1 mm
  • Дистанція виявлення: 25 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Робоча область: 20 mm ... 30 mm
  • Довжина виміру: 20 mm
  • Мінімальний розмір об'єкта, що детектується (MDO): 0,8 mm
  • ДЖЕРЕЛО ВИМКНЕННЯ: Світлодіод, білий
  • Довжина хвилі: 400 nm ... 700 nm
  • Розмір світлової плями: 30 мм x 5 мм
  • Відтворюваність: 0,03 мм
  • Лінійність: ± 2 %
  • Напруга живлення: ≤ 24 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 V
  • Споживана потужність: < 3,1 W
  • Переключаючий вихід: PNP
  • Дискретний вихід (напруга): PNP: ВИСОКИЙ = UV ≤ 2 В/НИЗЬКИЙ прибл. 0 В
  • Аналоговий вихід: 4 mA ... 20 mA
  • Роздільна здатність аналогового виходу: 12 bit
  • Швидкість виведення аналогового виходу: 1 ms
  • Вихідний струм Iмакс.: < 100 mA
  • Час готовності: 0,48 s
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 5-конт.
  • Клас захисту: III
  • Тип захисту: IP67
  • Вага: 135 g
  • Матеріал корпусу: Метал, Метал
  • Діапазон температур під час роботи: –10 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –25 °C ... +75 °C