Світлова завіса Sick C2C-SV16530C10000
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • C2C-SV16530C10000
C2C-SV16530C10000  266792 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 266792
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Актикул: 1108608
  • Область застосування: Машини з високим ударним та вібраційним навантаженням
  • Частина системи: Передавач
  • Роздільна здатність: 30 mm
  • Дальність сканування: 6 м
  • Висота захисного поля: 1.650 мм
  • Без сліпих зон: Так
  • Синхронізація: Оптична синхронізація
  • Комплект поставки: Передавач
  • Тип: Тип 2 (IEC 61496-1)
  • Клас надійності: SIL1 (IEC 61508), SILCL1 (IEC 62061),
  • Категорія: Категорія 2 (ІSO 13849-1)
  • Рівень продуктивності: PL c (ISO 13849-1)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 31, 0 x 10-9
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (ISO 13849-1)
  • Елементи індикації: LEDs
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напря живлення UV: 24 V DC (19,2 V ... 28,8 V)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Споживана потужність , типова: 1,25 W (DC)
  • Габарити: Див. розмірний креслення
  • Матеріал корпусу: Пресований алюмінієвий профіль
  • Тип захисту: IP65 ), IP67 (IEC 60529),
  • Діапазон робочих температур: –30 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –30 °C ... +70 ° C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Вібростійкість: 20 g, 10 Hz ... 200 Hz (на кожній осі), 15 g, 200 Hz ... 400 Hz (на кожній осі). >