Світлова завіса Sick C40E-1302FY010
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • C40E-1302FY010
C40E-1302FY010  263889 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1043193
  • Область застосування: Стандартне промислове середовище
  • Частина системи: Приймач
  • Роздільна здатність: 20 mm
  • Дальність сканування: 21 м
  • Висота захисного поля: 1.350 mm
  • Синхронізація: Оптична синхронізація
  • Тип: Тип 4 (IEC 61496-1)
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508), SILCL3 (EN 62061),
  • Категорія: Категорія 4 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL e (EN ISO 13849)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 15 * 10-9 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Захищена робота✔
  • Блокування повторного запуску: ✔: Внутрішній
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔: Деактивовано
  • Кодування променя: ✔: Код 1
  • Дальність сканіро, що настроюється. вання✔
  • Зменшений дозвіл: ✔: Деактивовано
  • Фіксоване гасіння✔< /li>
  • Динамічне гасіння для розпізнавання об'єкта✔
  • Самонастроюване динамічне гасіння для визначення товарів✔
  • Настроюване динамічне гасіння для визначення піддонів✔
  • Багаторазова оцінка: ✔: Подвійна оцінка
  • Розпізнавання напряму< /td>✔
  • Контроль зазору датчика✔
  • Послідовний контроль✔
  • Контроль входу об'єкта✔
  • Виявлення геометрично рівномірних об'єктів✔
  • Безпечний зв'язок між пристроями SICK за допомогою EFI/SDL✔
  • Системне підключення: Роз'єм Hirschmann M26, 12-конт .
  • Підключення конфігурування: Розетка M8, 4-конт.
  • Тип конфігурації: ПК з CDS (конфігураційн е та діагностичне програмне забезпечення)
  • Елементи індикації: 7-сегментний індикатор
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV< /sub>: 24 V DC (19,2 V ... 28,8 V)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Габарити: Див. розмірне креслення
  • Поперечний переріз корпусу: 48 мм x 40 мм
  • Матеріал корпусу: Пресований алюмінієвий профіль
  • Вага: 2.850 g
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529 )
  • Діапазон робочих температур: 0 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (EN 60068-2-6)
  • Ударостійкість: 10 g, 16 ms (EN 60068-2-27)
  • Перетин дроту: 0,75 мм²
  • Допустима довжина кабелю: ≤ 50 m
  • Інтеграція через контролер безпеки Flexi Soft: CANopen
  • : DeviceNet™
  • : EtherCAT®
  • : EtherNet/IP™
  • < li>: Modbus TCP
  • : PROFIBUS DP
  • : PROFINET
  • Інтеграція через шлюз EFI: CANopen
  • : Ethernet
  • : PROFIBUS DP
  • : PROFIBUS PROFIsafe
  • : PROFINET PROFIsafe
  • Стан «УВІМКНЕНО», напруга перемикання HIGH: 24 В пост. струму (UV – 2,25 В пост. струму...UV)
  • Стан «вимкнено», напруга перемикання LOW: 2 V DC
  • Припустиме струмове навантаження на пристрій перемикання вихідного сигналу: ≤ 500 mA