Світлова завіса Sick C40S-0702CA010
  • Світлові завіси
  • C40S-0702CA010
C40S-0702CA010  127723 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1018619
  • Область застосування: Стандартне промислове середовище
  • Частина системи: Передавач
  • Роздільна здатність: 20 mm
  • Дальність сканування: 21 м
  • Висота захисного поля: 750 мм
  • Захищена робота✔
  • Блокування повторного запуску✔
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔: Деакт ивований
  • Кодування променя: ✔: Незакодований
  • Дальність сканування, що настроюється: ✔: 0 m ... 6 m
  • Фіксоване гасіння: ✔: Деактивовано
  • Вибіркове гасіння: ✔: Деактивовано
  • Безпечний зв'язок між пристроями SICK за допомогою EFI/SDL✔
  • Байпас: ✔< /li>
  • Переключення режимів роботи: ✔
  • Режим PSDI: ✔
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V ... 28 ,8 V)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Габарити: Див.
  • Матеріал корпусу: Пресований алюмінієвий профіль
  • Вага: 1.670 g
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529)
  • Діапазон робочих температур: 0 °C. .. +55 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення ня конденсату
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (EN 60068-2-6)
  • Ударостійкість: 10 g, 16 ms (EN 60068-2-27 )
  • Довжина хвилі: 950 nm
  • Напрямок кабельного з'єднання: Прямий
  • Перетин дроту: 0,75 mm²