Світлова завіса Sick C40S-1302FY010
  • Світлові завіси
  • C40S-1302FY010
C40S-1302FY010  127824 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1043192
  • Область застосування: Стандартне промислове середовище
  • Частина системи: Передавач
  • Роздільна здатність: 20 mm
  • Дальність сканування: 21 m
  • Висота захисного поля: 1.350 mm
  • Синхронізація: Оптична синхронізація
  • Вбудований лазерний пристрій для вирівнювання: ✔
  • Тип: Тип 4 (IEC 61496-1)
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508), SILCL3 (EN 62061),
  • Категорія: Категорія 4 (EN ISO 13849)< /li>
  • Рівень продуктивності: PL e (EN ISO 13849)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 15 * 10-9 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Захищена робота✔
  • Блокування повторного запуску: ✔: Внутрішній
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔: Деактивовано
  • Кодир ування променя: ✔: Код 1
  • Дальність сканування, що настроюється✔
  • Зменшений дозвіл: ✔: Деактивований
  • Фіксоване гасіння✔
  • Динамічне гасіння для розпізнавання об'єкта✔
  • Самоналаштовується динамічне гасіння для визначення товарів✔
  • Настроюване динамічне гасіння для визначення піддонів✔
  • Багаторазова оцінка: ✔: Подвійна оцінка
  • Розпізнавання напряму✔
  • Контроль зазору датчика ✔
  • Послідовний контроль✔
  • Контроль входу об'єкта✔
  • Виявлення геометрично рівномірних об'єктів✔
  • Безпечний зв'язок між пристроями SICK за допомогою EFI/SDL✔< /li>
  • Системне підключення: Роз'єм Hirschmann M26, 12-конт.
  • Підключення конфігурування: Розетка M 8, 4-конт.
  • Тип конфігурації: ПК з CDS (конфігураційне та діагностичне програмне забезпечення)
  • Елементи індикації: 7-сегментний індикатор
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V ... 28,8 V)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Габарити: див. li>Вага: 2.820 g
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529)
  • Діапазон робочих температур: 0 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz. 55 Hz (EN 60068-2-6)
  • Ударостійкість: 10 g, 16 ms (EN 60068-2-27)
  • Довжина хвилі: 950 nm
  • < li>Вбудований лазерний пристрій для вирівнювання: ✔
  • Перетин дроту: 0,75 мм²