Світлова завіса Sick C40S-S113
  • Світлові завіси
  • C40S-S113
C40S-S113  127906 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1042292
  • Область застосування: Вибухонебезпечні зони
  • Допуск вибухобезпеки: ATEX для газів: II 3G Ex nA op is IIC T4 Gc X, ATEX для пилу : II 3D Ex tc IIIC T135°C Dc, Частина системи: Передавач Роздільна здатність: 40 mm Дальність сканування: 21 m li>Висота захисного поля: 1.500 мм
  • Категорія: Категорія 4 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL e (EN ISO 13849)
  • PFHd ( середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 15 x 10-9 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років ( EN ISO 13849)
  • Захищена робота✔
  • Блокування повторного запуску: ✔: Зовнішній
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔: Деактивовано
  • Кодування променя: ✔: Незакодований
  • Дальність сканування, що настроюється✔
  • < li>Зменшена роздільна здатність: ✔: Деактивовано
  • Фіксоване гасіння: ✔: Деактивовано
  • Вибіркове гасіння: ✔: Деактивовано
  • Безпечний зв'язок між пристроями SICK за допомогою EFI/SDL ✔
  • Байпас: ✔
  • Переключення режимів роботи: ✔
  • Режим PSDI: ✔
  • Системне підключення: Роз'єм Hirschmann M26, 12-конт.
  • Підключення конфігурування: Розетка M8, 4-конт.
  • Тип конфігурації: ПК з CDS (конфігураційне та діагностичне програмне забезпечення) )
  • Елементи індикації: 7-сегментний індикатор
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V ... 28,8 V)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Габарити: Див. розмірний креслення
  • Поперечний переріз корпусу: 48 мм x 40 мм
  • Матеріал корпусу: профільований алюмінієвий профіль
  • Вага: 3.110 g
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529)
  • Діапазон робочих температур: 0 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Вібростійкість : 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (EN 60068-2-6)
  • Ударопрочність: 10 g, 16 ms (EN 60068-2-27)
  • Довжина хвилі : 950 nm
  • Вигляд випромінювання: Близька інфрачервона область спектру (NIR), невидима
  • Напрямок кабельного з'єднання: Прямий
  • Перетин проводу: 0,75 mm²