Світлова завіса Sick C4C-SA13530A10000
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • C4C-SA13530A10000
C4C-SA13530A10000  132062 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1211503
  • Область застосування: Стандартне промислове середовище
  • Частина системи: Передавач
  • Роздільна здатність: 30 mm
  • Дальність сканування: 15 m
  • Висота захисного поля: 1.350 мм
  • Без сліпих зон: Так
  • Синхронізація: Оптична синхронізація
  • Комплект поставки: Передавач
  • Тип: Тип 4 (IEC 61496-1)
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508), SILCL3 (IEC 62061),
  • Категорія: Категорія 4 (ISO 13849-1)
  • Рівень продуктивності: PL e (ISO 13849-1)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 3,7 x 10-9
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (ISO 13849-1)
  • Захищена робота: ✔
  • Автоматичне визначення ширини захисного поля: ✔
  • Системне підключення: Роз'єм M12, 5-конт.
  • Елементи індикації: LEDs
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V ... 28,8 V)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Споживана потужність, типова: 1,15 W (DC)
  • Габарити: Див. розмірне креслення
  • Матеріал корпусу: Пресований алюмінієвий профіль
  • Тип захисту: IP65 (IEC 60529), IP67 (IEC 60529),
  • Діапазон робочих температур: –30 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –30 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 60068-2-6)