Сканер Sick CLV651-08300A
  • >
  • Sick
  • Системні рішення
  • CLV651-08300A
CLV651-08300A  267811 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1050847
  • Версія: Low Density
  • Вигляд підключення: Ethernet
  • Вікно зчитування: З лицьового боку
  • Процес читання: Термінове сканування
  • Тип датчика: Лінійний сканер
  • Оптичний фокус: Автофокус
  • Клас лазера: 2 (IEC 60825-1:2014, EN 60825 -1:2014)
  • Кут розкриття: ≤ 50°
  • Частота сканування: 600 Hz ... 1.000 Hz
  • Роздільна здатність коду: 0,5 mm< /li>
  • Відстань зчитування: 170 mm ... 930 mm
  • Напруга живлення: 18 V DC ... 30 V DC
  • Потужність: 8,5 W
  • Корпус: Алюмінієве лиття
  • Колір корпусу: Світло-блакитний (RAL 5012)
  • Лицьова панель: Скло
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529)
  • Клас захисту: III (EN 61140)
  • Вага: 250 g, без з'єднувального кабелю
  • Розміри (Д x Ш x В): 61 mm x 96 mm x 38 mm
  • Середнє напрацювання на відмову: 100.000 h
  • Читані структури кодів: Одновимірний код
  • Кількість кодів на скан: 1 ... 20 (Стандартний декодер), 1 ... 6 (Декодер SMART),
  • Кількість кодів на зчитувальний прохід: 1 ... 50 (с автоматичним розпізнаванням)
  • Кількість символів на прохід, що зчитує: 5.000, 500 (з функцією CAN-мультиплексер),
  • Кількість багаторазових зчитувань: 1 ... 99
  • Ethernet: ✔ TCP/IP
  • PROFINET: ✔
  • EtherNet/IP™: ✔
  • EtherCAT®: ✔
  • Послідовний: ✔ , RS-232, RS-422, RS-485 CAN: ✔
  • CANopen: ✔
  • PROFIBUS DP: ✔
  • DeviceNet™: ✔
  • Елементи керування: 2 клавіші (вибір та запуск / відключення функцій)
  • Конфігураційне програмне забезпечення: SOPAS ET
  • Карта пам'яті: Карта пам'яті MicroSD (флеш-накопичувач), опція
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 61000-6-3 (2001-10) / EN 61000-6-2:2005
  • Вібростійкість: EN 60068-2-6 (1995)
  • Ударопрочність: EN 60068-2-27 (1993)
  • Діапазон робочих температур: 0 °C ... +40 °C
  • Температура зберігання: –20 °C ... +70 °C
  • Допустима відносна вологість повітря: 90 %, без утворення конденсату
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: 2.000 lx, на штрих-коді
  • Контраст друку штрих-коду (PCS): ≥ 60 % Світова точка: Лазер, видимий, червоний, 658 nm