Ємнісний датчик Sick CM12-08EBO-KC1
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Ємнісні датчики
  • CM12-08EBO-KC1
CM12-08EBO-KC1  262461 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 262461
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6078709
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Розмір різьблення: M12 x 1
  • Діаметр: Ø 12 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 0,5 mm ... 8 mm , 0,5 mm ... 4 mm ,
  • Відстань спрацьовування забезпечена S a: 5,76 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною / врівень
  • Частота перемикання: 15 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4 -конт.
  • Перемикаючий вихід: PNP / NPN
  • Функція виходу: Програмований (заводське налаштування: нормально закритий)
  • Властивості перемикання на вибір: Жорстко запрограмований
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Налаштування: Кнопка налаштування (Чутливість), Кабель (Чутливість),
  • Тип захисту: IP68
  • Напруга живлення: 10 V DC . .. 36 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 V DC
  • Споживання струму: 12 mA
  • Затримка готовності: ≤ 120 ms
  • Гістерезис: 3 % ... 20 %
  • Відтворюваність: ≤ 5 %
  • ЕМС: Відповідно до EN 60947- 5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур при роботі: – 20 °C ... +85 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +85 °C
  • Матеріал корпусу: Пластик
  • Довжина корпусу: 84,7 мм
  • Корисна довжина різьблення: 46,5 mm
  • Макс. момент затягування: ≤ 1 Nm
  • Комплект поставки: Кріпильна гайка, пластик PA12 (2 шт.)
  • № файлу UL: NRKH.E191603
  • MTTFD: 607 років
  • DCavg: 0 %
  • Масло: Ок. 0,25
  • Скло: 0,6
  • Кераміка: 0,5
  • Спирт: 0,7
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • B: 12 мм
  • C: 12 mm
  • D: 12 mm
  • E: 8 mm
  • Відстань спрацьовування: 0.5 … 8 мм