Ємнісний датчик Sick CM18-08BPP-TW0
  • Ємнісні датчики
  • CM18-08BPP-TW0
CM18-08BPP-TW0  127557 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6026195
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Діаметр: Ø 18 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 3 mm ... 8 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 5,76 mm
  • Монтаж: Врівень
  • Частота перемикання: 30 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 4-жильний, 2 m
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Комплементарний
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Налаштування: Потенціометр, 270° (Чутливість)
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 36 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 V DC
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 100 ms
  • Гістерезис: 4 % ... 20 %
  • Відтворюваність: ≤ 5 %
  • Відхилення температури (від Sr< /sub>): ± 10 %
  • ЕМС: Згідно EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Поперечний переріз кабелю: 0,34 мм²
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур при роботі: –25 °C ... +60 °C
  • Матеріал корпусу: Покриття PTFE, PTFE
  • Довжина корпусу: 71,5 mm
  • Корисна довжина різьблення: 46,5 mm
  • Макс. момент затягування: ≤ 2,6 Nm
  • MTTF D: 897 років
  • DCavg: 0 %
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть змінюватися
  • B: 18 мм
  • C: 18 мм
  • D: 24 mm
  • Відстань спрацьовування: 3 … 8 мм