Ємнісний датчик Sick CM30-16BPP-KW1
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Ємнісні датчики
  • CM30-16BPP-KW1
CM30-16BPP-KW1  127565 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 127565
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6020473
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Розмір різьблення: M30 x 1,5
  • Діаметр: Ø 30 mm< /li>
  • Відстань спрацьовування Sn: 2 mm ... 16 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 11,52 mm< /li>
  • Монтаж: Врівень
  • Частота перемикання: 50 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 4-жильний, 2 m
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Комплементарний
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Налаштування: Потенціометр (Чутливість)
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 36 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 V DC
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 100 ms
  • Гістерезис: 4 % ... 20 %
  • Відтворюваність: ≤ 5 %
  • Відхилення температури (від Sr ): ± 10 % ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Поперечний переріз кабелю: 0,34 mm²
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • < li>Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур при роботі: –25 °C ... +80 °C
  • Матеріал корпусу: Пластик, PBT
  • Довжина корпусу: 63,6 mm
  • Корисна довжина різьблення: 50 mm
  • Макс. момент затягування: 7,5 Nm
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть змінюватися
  • Метал: 1
  • Вода: 1
  • PVC: Ок. 0,4
  • Масло: Ок. 0,25
  • Скло: 0,6
  • Кераміка: 0,5
  • Спирт: 0,7
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • B: 30 мм
  • C: 30 mm
  • D: 48 mm
  • Відстань спрацьовування: 2 … 16 мм