Ємнісний датчик Sick CM30-25NAP-KW1
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Ємнісні датчики
  • CM30-25NAP-KW1
CM30-25NAP-KW1  127568 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6028413
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Розмір різьблення: M30 x 1,5
  • Діаметр: Ø 30 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 4 mm ... 25 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 18 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 10 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 2-жильний, 2 m
  • Функція виходу: Нормально закритий або нормально відкритий
  • Електричне виконання: Перем. струм, 2-провідний
  • Налаштування: Потенціометр (Чутливість)
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 20 V AC ... 250 V AC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 10 V DC
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 100 ms
  • Гістерезис: 4 % ... 20 %
  • Відтворюваність: ≤ 5 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 % ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 500 mA
  • Матеріал кабелю : PVC
  • Поперечний переріз кабелю: 0,5 мм²
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Удароміцність та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +80 °C
  • Матеріал корпусу: Пластик , PBT
  • Довжина корпусу: 75,6 мм
  • Корисна довжина різьблення: 50 mm
  • Макс. момент затягування: ≤ 7,5 Nm
  • MTTF D: 815 років
  • DCavg: 0 %
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть змінюватися
  • Метал: 1
  • Вода: 1
  • PVC: Ок. 0,4
  • Масло: Ок. 0,25
  • Скло: 0,6
  • Кераміка: 0,5
  • Спирт: 0,7
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 30 мм
  • B: 60 mm
  • C: 30 mm
  • D: 75 mm
  • E: 14,5 mm, У разі застосування в критичних умовах датчик необхідно попередньо протестувати
  • Відстань спрацьовування: 4 … 25 мм