Ємнісний датчик Sick CQ28-10NPP-KW1S05
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Ємнісні датчики
  • CQ28-10NPP-KW1S05
CQ28-10NPP-KW1S05  127641 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6049285
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • Розміри (Ш x В x Г): 28 мм x 46 mm x 5,5 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 1 mm ... 10 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 7,2 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 10 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом M8, 3-конт., 0,3 m
  • Переключающий вихід: PNP
  • Функція виходу: Нормально закритий або нормально відкритий
  • Властивості перемикання на вибір: Програмований
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Налаштування: Кнопка налаштування (Чутливість)
  • Тип захисту: IP68
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC< /li>
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 V DC
  • Споживання струму: 12 mA
  • Затримка готовності: ≤ 300 ms
  • Відтворюваність: ≤ 5 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 %
  • ЕМС: Згідно EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Поперечний переріз кабелю: 0,14 мм²
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –20 °C ... +85 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +85 °C
  • Матеріал корпусу: Пластик, PBT
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик
  • MTTFD: 1.112 років
  • < li>DCavg: 0 %
  • Масло: Ок. 0,25
  • Скло: 0,6
  • Кераміка: 0,5
  • Спирт: 0,7
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 27,6 мм
  • B: 27,6 mm
  • Відстань спрацьовування: 1 … 10 мм