Ємнісний датчик Sick CQ35-25NPP-KW1
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Ємнісні датчики
  • CQ35-25NPP-KW1
CQ35-25NPP-KW1  127651 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6020478
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • Розміри (Ш x В x Г): 35 мм x 69,5 мм x 15 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 4 mm ... 25 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 18 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 50 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 4-жильний, 2 m
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Комплементарний
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Налаштування: Потенціометр, 270° (Чутливість)
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 36 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 V DC
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 100 ms
  • Гістерезис: 4 % ... 20 %
  • Відтворюваність: ≤ 5 %
  • Відхилення температури (від Sr< /sub>): ± 10 %
  • ЕМС: Згідно EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Поперечний переріз кабелю: 0,34 мм²
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур при роботі: –25 °C ... +75 °C
  • Матеріал корпусу: Пластик, PC
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик
  • Комплект поставки: Викрутка для регулювання потенціометра (1 шт .)
  • № файлу UL: NRKH.E191603
  • MTTFD: 57 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть змінюватися
  • Метал: 1
  • PVC: Ок. 0,4
  • Масло: Ок. 0,25
  • Скло: 0,6
  • Кераміка: 0,5
  • Спирт: 0,7
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 35 мм
  • B: 35 mm
  • Відстань спрацьовування: 4 … 25 мм