Інкрементальний енкодер Sick DBS50E-S5AM01000
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Енкодери
  • DBS50E-S5AM01000
DBS50E-S5AM01000  136293 - 2 - trade-control.com.ua
  • Вимірювальний крок: 90° електричний/імпульсів на один оборот
  • Відхилення вимірювальних кроків: ± 18° /імпульсів на один оборот
  • Допуски: ± 54° /імпульсів на один оборот
  • Цикл навантаження: ≤ 0,5 ± 5%
  • Інтерфейс зв'язку: Інкрементний
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: TTL / RS-422
  • Кількість сигнальних каналів: 6 каналів
  • Час ініціалізації: < 3 ms
  • Частота вихідного сигналу: ≤ 300 kHz
  • Струм навантаження: ≤ 30 mA
  • Робочий струм: ≤ 50 mA (без навантаження)
  • Вид підключення: Кабель, 8 жил, універсальний, 5 m
  • Напруга живлення: 4,5 ... 5,5 V
  • Базовий сигнал, кількість: 1
  • < li>Базовий сигнал, положення: 90°, електричні, логічні з'єднання з A і B
  • Стійкість виходів при коротких замиканнях: ✔
  • MTTFd: час до небезпечного виходу з ладу: 600 років (EN ISO 13849-1)
  • Механічне виконання: Суцільний вал, Торцевий фланець
  • Діаметр валу: 8 мм
  • Довжина валу: 15,5 мм
  • Вага: + 180 g (зі з'єднувальним кабелем)
  • Матеріал, вал: Нержавіюча сталь
  • Матеріал, фланець: Алюміній
  • Матеріал, корпус: Алюміній
  • Матеріал, кабель: PVC
  • Пусковий момент: + 0,9 Ncm (+20 °C)
  • Робочий крутний момент: 0,6 Ncm (+20 °C)
  • Припустиме навантаження на вал , радіальна/осьова: 30 N (осьова), 50 N (радіальна),
  • Робоча частота обертання: 6.000 min⁻¹
  • Максимальна робоча частота обертання: 8.000 min⁻¹
  • Момент інерції ротора: 0,65 gcm²
  • Термін служби підшипника: 2 x 10^9 обертів
  • Кутове прискорення: ≤ 500.000 rad/s²
  • < li>ЕМС: За EN 61000-6-2 та EN 61000-6-3 (клас A)
  • Тип захисту: IP65
  • Діапазон робочої температури: –20 °C ... +85 °C, –35 °C ... +95 °C за запитом
  • Діапазон температури при зберіганні: –40 °C ... +100 °C без упаковки
  • Ударостійкість: 100 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
  • Вібростійкість: 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)
  • Механічне виконання: суцільний вал/торцевий фланець
  • Діаметр валу: 8 мм
  • Серія: DBS50 Core
  • Категорія: інкрементальні енкодери
Інші товари категорії:
  • DKS40-E5J01000
    • Діаметр валу: 8 мм