Роликовий енкодер Sick DBV50E-22AKB2000
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Енкодери
  • DBV50E-22AKB2000
DBV50E-22AKB2000  131518 - 2 - trade-control.com.ua
  • Роздільна здатність в імпульсах/мм: 10
  • Вимірювальний крок (дозвіл мм/ імпульс): 0,1
  • Відхилення вимірювальних кроків: ± 18°/імпульсів на один оберт
  • Допуски: ± 4 мм/м, залежить від мірного колеса (колесо + поверхня)
  • Цикл навантаження: ≤ 0,5 ± 5 %
  • Час ініціалізації: < 3 ms
  • Інтерфейс зв'язку: Інкрементний
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: TTL / RS-422
  • Кількість сигнальних каналів: 6 каналів
  • Робочий струм без навантаження: 50 mA
  • Вигляд підключення: Кабель, 8 жил, універсальний, 1,5 m
  • Напруга живлення: 4,5 V ... 5,5 V
  • Ток навантаження, макс.: 30 mA
  • Максимальна частота вихідного сигналу: ≤ 300 kHz
  • Базовий сигнал, кількість: 1
  • Базовий сигнал, положення: 90°, електричні, логічні з'єднання з A та B
  • Захист від інверсії полярності: –
  • Стійкість виходів при коротких замиканнях: ✔
  • MTTFd: час до небезпечного виходу з ладу: 600 років (EN ISO 13849-1)
  • Кількість мірного колеса: 200 mm
  • Поверхня мірного колеса: O- образне кільце NBR70
  • Виконання пружинного кронштейна: Пружинний кронштейн 63,5 мм, мірне колесо на монтажній стороні, 1 мірне колесо
  • Маса: + 300 g
  • Вал : Нержавіюча сталь
  • Фланець: Алюміній
  • Корпус: Алюміній
  • Кабель: PVC
  • Пружинний елемент: Пружинна сталь, нержавіюча
  • Мірне колесо, пружинний кронштейн: Алюміній
  • Пусковий момент: 0,9 Ncm (при 20 °C)
  • Робочий момент, що крутить: 0,6 Ncm (при 20 ° C)
  • Робоча частота обертання: 1.500 min⁻¹
  • Максимальна робоча частота обертання: 3.000 min⁻¹
  • Термін служби підшипника: 2,0 x 10^ 9 оборотів
  • Максимальний хід пружини/відхилення пружинного кронштейна: 14 mm При ході пружини 14 Н
  • Рекомендований попередній натяг: 15 N При відхиленні 10 мм
  • Припустимий робітник діапазон ма о. (Тривалий режим роботи): ± 3 mm
  • Рекомендоване відхилення пружини: 2 mm ... 13 mm
  • Термін служби пружинного елемента: > 1,4 млн циклів
  • < li>Монтажне положення щодо об'єкта вимірювання: Переважно зверху, можливо знизу
  • ЕМС: EN 61000-6-2 та EN 61000-6-3 (клас A)
  • Тип захисту: IP65
  • Діапазон робочої температури: –20 °C ... +85 °C, –35 °C ... +95 °C (за запитом),
  • Діапазон температури при зберіганні: –40 °C ... +100 °C, без упаковки