Роликовий енкодер Sick DBV50E-22EPA0200
  • Енкодери
  • DBV50E-22EPA0200
DBV50E-22EPA0200  131525 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1081391
  • Кількість імпульсів на один оборот: 200
  • Допуски: ± 4 мм/м, залежить від мірного колеса (колесо + поверхня)
  • Цикл навантаження: ≤ 0,5 ± 5 %
  • Час ініціалізації: < 3 ms
  • Інтерфейс зв'язку: Інкрементний
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис : HTL / Push pull
  • Кількість сигнальних каналів: 6 каналів
  • Робочий струм без навантаження: 50 mA
  • Вигляд підключення: Кабель, 8 жил, зі штекером, M12, 8-контактний, універсальний, 0,5 m
  • Споживана потужність, макс. без навантаження: ≤ 0,5 W
  • Напруга живлення: 7 V ... 30 V
  • Струм навантаження, макс.: 30 mA
  • Максимальна частота вихідного сигналу: ≤ 300 kHz
  • Базовий сигнал, положення: 90°, електричні, логічні з'єднання з A та B
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Стійкість виходів при коротких замиканнях: ✔
  • MTTFd: час до небезпечного виходу з ладу: 600 років (EN ISO 13849-1)
  • Коло мірного колеса: 200 мм
  • Поверхня мірного колеса: O-подібне кільце NBR70
  • Виконання пружинного кронштейна: Пружинний кронштейн 63,5 мм, енкодер на стороні монтажу, 1 мірне колесо
  • Маса: + 300 g
  • Вал: Нержавіюча сталь
  • Пусковий момент: 0,9 Ncm (при 20 °C)
  • Робочий момент, що крутить: 0,6 Ncm (при 20 °C)
  • Максимальний хід пружини/відхилення пружинного кронштейна: 14 мм При ході пружини 14 Н
  • Рекомендований попередній натяг: 15 N При відхиленні 10 мм
  • Допустимий робочий діапазон макс. (Тривалий режим роботи): ± 3 mm
  • Рекомендоване відхилення пружини: 2 mm ... 13 mm
  • Тип захисту: IP65
  • Діапазон робочої температури: –20 °C ... +85 °C, –35 °C ... +95 °C (за запитом),
  • Діапазон температури при зберіганні: –40 °C ... +100 °C, без упаковки