Інкрементальний енкодер Sick DFS60B-BECC03600
  • Енкодери
  • DFS60B-BECC03600
DFS60B-BECC03600  145024 - 2 - trade-control.com.ua
  • Інтерфейс зв'язку: Інкрементний
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: TTL / RS-422
  • Кількість сигнальних каналів: 6 каналів
  • Час ініціалізації: 40 ms
  • Частота вихідного сигналу: ≤ 600 kHz
  • Ток навантаження: ≤ 30 mA
  • Потужність: ≤ 0,5 W (без навантаження)
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 8-контактний, радіальна
  • Напруга живлення: 10 ... 32 V
  • Базовий сигнал, кількість: 1
  • Базовий сигнал, положення: 90°, електричні, логічні з'єднання з A та B
  • < li>Захист від інверсії полярності: ✔
  • Стійкість виходів при коротких замиканнях: ✔
  • MTTFd: час до небезпечного виходу з ладу: 300 років (EN ISO 13849-1)
  • Механічне виконання: Глухий порожнистий вал
  • Діаметр валу: 12 мм
  • Вага: + 0,2 kg
  • Матеріал, корпус: Алюмінієве лиття
  • Пусковий момент: 0,8 Ncm (+20 °C)
  • Робочий момент, що крутить: 0,6 Ncm (+20 °C)
  • Припустиме переміщення валу осьове, статичне/динамічний: ± 0,5 mm / ± 0,2 mm
  • Припустиме переміщення валу радіальне, статичне/динамічний: ± 0,3 mm / ± 0,1 mm
  • Робоча частота обертання: ≤ 6.000 min⁻¹
  • Момент інерції ротора: 40 gcm²
  • ЕМС: EN 61000-6-2 та EN 61000-6-4
  • Діапазон робочої температури: –40 °C ... +100 °C , –3 0 °C ... +100 °C ,
  • Діапазон температури при зберіганні: –40 °C ... +100 °C, без пакування
  • Ударостійкість: 70 g, 6 ms (відповідно EN 60068-2-27)
  • Вібростійкість: 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (відповідно EN 60068-2-6)
  • Механічне виконання: глухий порожній вал
  • Діаметр валу: 12 мм
Інші товари категорії:
  • DFS60E-THEK00100
    • Механічне виконання: наскрізний порожнистий вал
    • Діаметр валу: 15 мм