Інкрементальний енкодер Sick DKS40-E5J01000
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Енкодери
  • DKS40-E5J01000
DKS40-E5J01000  131172 - 2 - trade-control.com.ua
  • Вимірювальний крок: 90° електричний/імпульсів на один оборот
  • Відхилення вимірюваного кроки при недвійковій роздільній здатності: 0,07°
  • Допуски: 0,13°
  • Інтерфейс зв'язку: Інкрементний
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: HTL / Push pull
  • Кількість сигнальних каналів: 6 каналів
  • Час ініціалізації: 40 ms
  • Частота вихідного сигналу: ≤ 200 kHz
  • Ток навантаження: 30 mA
  • Робочий струм: ≤ 40 mA (без навантаження)
  • Вигляд підключення: Кабель, 8 жил, універсальний, 0,5 m
  • Напруга живлення: 10 ... 30 V
  • Базовий сигнал, кількість: 1
  • Базовий сигнал, положення: 90°, електричні, логічні з'єднання з A та B
  • MTTFd: час до небезпечного виходу з ладу: 600 років (EN ISO 13849-1)
  • Механічне виконання: Суцільний вал, Торцевий фланець
  • Діаметр валу: 8 мм
  • Довжина валу: 13 мм
  • Вага: + 0,18 kg
  • Пу сковний момент: 0,6 Ncm (+20 °C)
  • Робочий момент, що крутить: 0,4 Ncm (+20 °C)
  • Припустиме навантаження на вал, радіальне/осьове: 40 N (радіальна), 20 N (осьова),
  • Робоча частота обертання: 6.000 min⁻¹
  • Момент інерції ротора: 6 gcm²
  • Термін служби підшипника : 2 x 10^9 обертів
  • Кутове прискорення: ≤ 500.000 rad/s²
  • ЕМС: EN 61000-6-2, EN 61000-6-3
  • Тип захисту: IP64
  • Діапазон робочої температури: 0 °C ... +60 °C
  • Діапазон температури при зберіганні: –40 °C ... +70 °C, без упаковки
  • Стильний удар: 50 g, 7 ms (EN 60068-2-27)
  • Вібростійкість: 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)
  • Механічне виконання: суцільний вал/торцевий фланець
  • Діаметр валу: 8 мм
  • Серія: DKS40
  • Категорія: інкрементальні енкодери
Інші товари категорії:
  • DFS60E-TEEK01024
    • Механічне виконання: наскрізний порожнистий вал
    • Діаметр валу: 12 мм