Інкрементальний енкодер Sick DKS40-E5L01000
  • Енкодери
  • DKS40-E5L01000
DKS40-E5L01000  136267 - 2 - trade-control.com.ua
  • Час ініціалізації: 40 ms
  • Частота вихідного сигналу: ≤ 200 kHz
  • Ток навантаження: 30 mA
  • Робочий струм: ≤ 40 mA (без навантаження)
  • Вигляд підключення: Кабель, 8 жил, універсальний, 3 m
  • Напруга живлення: 10 .. 30 V
  • Діаметр валу: 8 мм
  • Довжина валу : 13 мм
  • Вага: + 0,18 kg
  • Пуск овий момент: 0,6 Ncm (+20 °C)
  • Робочий момент, що крутить: 0,4 Ncm (+20 °C)
  • Тип захисту: IP64
  • Діапазон робочої температури: 0 °C ... +60 °C
  • Діапазон температури при зберіганні: –40 °C ... +70 °C, без упаковки
  • Стильний удар: 50 g, 7 ms (EN 60068-2-27)
  • Вібростійкість: 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)
  • Механічне виконання: суцільний вал/торцевий фланець
  • Діаметр валу: 8 мм