Лазерний датчик Sick DL100-12AA2102
  • Лазерні датчики
  • DL100-12AA2102
DL100-12AA2102  134584 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 134584
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1059965
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 18 V ... 30 V, Граничні значення
  • Споживання струму: При DC 24 В < 250 mA
  • Розміри (Ш x В x Г): 69,4 mm x 82,5 mm x 100,2 mm
  • Клас захисту: III
  • Діапазон вимірювання: 0 ,15 m ... 130 m, на плівці, що відбиває Diamond Grade
  • Об'єкт вимірювання: Відбивач
  • Дозвіл: 0,1 мм, 0,125 мм, 1 мм, 10 мм, 100 мм
  • Точність відтворення: 2 mm, при часі реагування 10 мс , 1 mm, при часі реагування 30 мс ,
  • Точність: ± 4 mm
  • Макс. швидкість переміщення: 10 м/с
  • PROFIBUS DP: ✔
  • Багатофункціональний вхід (MF): 1 x MF1
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 61000- 6-2, EN 61000-6-4
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +75 °C
  • Вплив тиску повітря: 0,3 ppm/hPa
  • Вплив температури: 1 ppm/K
  • Температурний дрейф: Typ. 0,1 mm/K
  • : Передустановка
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA