Лазерний датчик Sick DL100-21AA2212
  • Лазерні датчики
  • DL100-21AA2212
DL100-21AA2212  271970 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1086984
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 18 V ... 30 V, Граничні значення
  • Споживання струму: При DC 24 В < 250 mA
  • Розміри (Ш x В x Г): 69,4 mm x 82,5 mm x 100,2 mm
  • Клас захисту: III
  • Діапазон вимірювання: 0 ,15 m ... 100 m, на плівці, що відбиває Diamond Grade
  • Об'єкт вимірювання: Відбивач
  • Дозвіл: 0,1 мм, 0,125 мм, 1 мм, 10 мм, 100 мм , вільно регульований
  • Точність відтворення: 0,5 mm
  • Точність: ± 2 mm
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 5 мм + (2 мм x відстань м)
  • Макс. швидкість переміщення: 15 m/s
  • PROFINET: ✔
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +75 °C
  • Вплив тиску повітря: 0,3 ppm/hPa
  • Вплив температури: 1 ppm/K
  • Температурний дрейф: Typ. 0,1 mm/K
  • : Передустановка
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA