Лазерний датчик Sick DL100-22AA2103
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • DL100-22AA2103
DL100-22AA2103  129076 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1052694
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 18 V ... 30 V, Граничні значення
  • Залишкова пульсація: 5 Vss
  • Час ініціалізації: Typ. 1,5 s
  • Матеріал корпусу: Метал (Алюмінієве лиття)
  • Матеріал переднього вікна: Пластик (PMMA)
  • Вигляд підключення: Роз'єм, сумісність з M12, SPEEDCON™
  • Індикація: 6-розрядний точково-матричний дисплей 5 х 7, LEDs
  • Вага: Ок. 800 g (з кріпленням: 1600 г)
  • Споживання струму: При DC 24 В < 250 mA
  • Розміри (Ш x В x Г): 69,4 mm x 82,5 mm x 100,2 mm
  • Частота модуляції: Фіксований
  • Тип захисту: IP65
  • Клас захисту: III
  • Діапазон вимірювання: 0 ,15 m ... 200 m, на плівці, що відбиває Diamond Grade
  • Об'єкт вимірювання: Відбивач
  • Дозвіл: 0,1 мм, 0,125 мм, 1 мм, 10 мм, 100 мм
  • Точність відтворення: 1 mm
  • Точність: ± 2,5 mm
  • Оцінка: 2 ms
  • Часи циклу вимірювання: 1 ms
  • Час виводу: 1 ms
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер, червоний , Видиме червоне світло
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 5 мм + (2 мм x відстань м)
  • Макс. швидкість переміщення: 15 m/s
  • Послідовний: ✔ , RS-422
  • Многофункціональний вхід (MF ): 1 x MF1
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 61000-6-2, EN 61000-6-4
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +75 °C
  • Вплив тиску повітря: 0,3 ppm/hPa
  • Вплив температури: 1 ppm/K
  • Температурний дрейф: Typ. 0,1 mm/K
  • Тип. несприйнятливість до стороннього світла: ≤ 100.000 lx
  • Механічна міцність: Удар: (EN 600 68-2-27), Синус: (EN 600 68-2-6), Шум: (EN 600 68-2 -64),
  • Кількість: 2
  • Вигляд: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Функція: Відстань: перемикаючий вихід для дистанції
  • : Швидкість: вихід для швидкості
  • : Лазер вимк.
  • : Передустановка
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA