Лазерний датчик Sick DL100-22HA2213
  • Лазерні датчики
  • DL100-22HA2213
DL100-22HA2213  271979 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 271979
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1096496
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 18 V ... 30 V, Граничні значення
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12
  • Індикація: 6-розрядний точково-матричний дисплей 5 х 7, LEDs
  • Вага: Ок. 800 g (з кріпленням: 1600 г)
  • Споживання струму: При DC 24 В < 1.000 mA
  • Розміри (Ш x В x Г): 69,4 mm x 82,5 mm x 100,2 mm
  • Об'єкт вимірювання: Відбивач
  • Дозвіл: 0,1 мм, 0,125 мм, 1 мм, 10 мм, 100 мм , вільно регульований
  • Точність відтворення: 1 mm
  • Точність: ± 2,5 mm
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 5 мм + (2 мм x відстань м)
  • Макс. швидкість переміщення: 15 m/s
  • Обігрів: ✔
  • PROFINET: ✔
  • < li>SSI: ✔
  • Багатофункціональний вхід (MF): 1 x MF1
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 61000-6-2, EN 61000-6-4
  • Діапазон температур під час зберігання: –40 °C ... +75 °C
  • Вплив тиску повітря: 0,3 ppm/hPa
  • Вплив температури: 1 ppm/K
  • < li>Температурний дрейф: Typ. 0,1 mm/K
  • : Передустановка
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA