Лазерний датчик Sick DL35-B15852
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • DL35-B15852
DL35-B15852  130118 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1057658
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 12 V ... 30 V
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживана потужність: ≤ 1,7 W
  • Час ініціалізації: ≤ 500 ms
  • Час прогріву: ≤ 20 min
  • Матеріал корпусу: Пластик (ABS/PC)
  • Матеріал переднього вікна: Пластик (PMMA )
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 5-контактний
  • Індикація: LEDs
  • Вага: 65 g
  • Розміри (Ш x У x Г): 32 mm x 58,67 mm x 42,7 mm
  • Тип захисту: IP65, IP67,
  • Клас захисту: III
  • Діапазон вимірювання: 200 mm ... 35.000 mm, на плівці, що відбиває Diamond Grade
  • Об'єкт вимірювання: Відбивач
  • Роздільна здатність: 0,1 mm
  • Точність відтворення: ≥ 0,5 мм
  • Точність: Typ. ± 15 мм
  • Оцінка: 2,5 ms ... 96,5 ms, 2,5 мс / 6,5 мс / 12,5 мс / 24,5 мс / 96,5 мс
  • Частота перемикання: 333 Hz / 100 Hz / 50 Hz / 25 Hz / 6 Hz
  • Час виведення: 1 ms ... 32 ms, 1 мс/2 мс/4 мс/8 мс/32 мс
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер, інфрачервоне , Інфрачервоне світло
  • Клас лазера: 1 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 15 мм x 15 мм (при 2 м)
  • Середній термін служби лазера (при 25 °C): 100.000 h
  • IO-Link: ✔ , IO-Link V1.1
  • Многофункціональний вхід (MF): 1 x
  • Гістерезис: 0 мм ... 34.950 мм
  • Діапазон робочих температур: –30 °C ... +55 °C, Uv ≤ 24 V
  • < li>Діапазон температури при зберіганні: –40 °C ... +75 °C
  • Макс. отн. вологість повітря (без утвору конденсату): ≤ 95 %
  • Швидкість передачі даних: 38,4 kbit/s
  • Кількість: 1 ... 2
  • Вигляд: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA
  • Кількість: 1
  • Вигляд: Токовий вихід / Вихід напруги
  • Функція: Регульований вихід Q2: струмовий вихід / вихід напруги / цифровий вихід
  • Струм: 4 mA ... 20 mA, ≤ 450 Ω
  • Напруга: 0 V ... 10 V, ≥ 50 Ω