Лазерний датчик Sick DL50-N1123
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • DL50-N1123
DL50-N1123  129881 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1047401
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 10 V ... 30 V
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживана потужність: ≤ 2,1 W
  • Час ініціалізації: ≤ 250 ms
  • Час прогріву: ≤ 15 min
  • Матеріал корпусу: Метал (Цинк, лиття під тиском)
  • Матеріал переднього вікна: Пластик (PMMA)
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 5-контактний
  • Індикація: РК-дисплей, 2 x LED
  • Вага: 200 g
  • Розміри (Ш x В x Г): 36,1 mm x 62,7 mm x 57,7 mm
  • Тип захисту: IP65
  • Клас захисту: III< /li>
  • Діапазон вимірювання: 200 mm ... 50.000 mm, на плівці, що відбиває Diamond Grade
  • Об'єкт вимірювання: Відбивач
  • Дозвіл: 1 mm
  • Точність відтворення: ≥ 2 mm
  • Точність: ± 7 mm
  • Оцінка: 15 ms ... 30 ms, 15 ms / 30 ms
  • Час виводу : ≥ 4 ms
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер, червоний, Видиме червоне світло
  • Клас лазера: 1 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 15 мм x 15 мм (10 м)
  • Середній термін служби лазера (при 25 °C): 100.000 h
  • Многофункціональний вхід (MF): 1 x < /li>
  • Гістерезис: 10 мм ... 1.000 мм
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +75 °C
  • Макс. отн. вологість повітря (без утвору конденсату): ≤ 95 %
  • Тип. несприйнятливість до стороннього світла: 40.000 lx. >Кількість: 1
  • Вигляд: NPN
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA
  • Кількість: 1
  • Вигляд: Токовий вихід
  • Струм: 4 mA ... 20 mA, ≤ 300 Ω