Лазерний датчик Sick DMT10-2-2211
  • Лазерні датчики
  • DMT10-2-2211
DMT10-2-2211  129049 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 129049
Технічний опис
  • Артикул: 1028541
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 18 V ... 30 V, Граничні значення
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживана потужність: ≤ 6 W
  • Вага: Ок. 1.200 g
  • Розміри (Ш x В x Г): 61 мм x 85 мм x 166 мм
  • Тип захисту: IP65
  • Клас захисту: III
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: ≤ 1 mm
  • Точність відтворення: 7 mm , 10 mm ,
  • Точність: ± 10 мм
  • Оцінка: 1 ms ... 3.000 ms
  • Часи циклу вимірювання: 0,977 ms
  • Усереднення: 1/16/64/256/1024< /li>
  • Час виведення: 1 ms ... 4.000 ms
  • Час затримки діафрагми: 1 ms
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер, інфрачервоний
  • Клас лазера: 1 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 20 mm (+ 5 x відстань у м)
  • Примітка: Електронна діафрагма
  • Спеціальна опція: Електронна діафрагма
  • PROFIBUS DP: ✔
  • Електромагнітна сумісність (EMS): EN 55011:1998 Kl. B, Gr.1, EN 61000-6-2,
  • Робочий діапазон температур: –10 °C ... +55 °C, –10 °C ... +75 °C, Робота з охолодним корпусом,
  • Діапазон температур при зберіганні: –25 °C ... +75 °C
  • Температурний дрейф: Typ. 0,6 мм/К, Тип. 0,3 mm/K ,