Sick DOL-1204W10MC75KM0
  • Аксесуари та адаптери
  • DOL-1204W10MC75KM0
DOL-1204W10MC75KM0  270823 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 2079295
  • Група приладдя: Роз'єми та кабелі
  • Серія приладдя: Сполучні кабелі
  • Вигляд роз'єму, кінець A: Роз'єм "мама ", M12, 4-контактний, Кутові відбивачі
  • Вигляд роз'єму, кінець В: Вільний кінець проводу
  • Компоненти для підключення: Вільний кінець проводу
  • Момент затягування: 0,4 Nm
  • Кабель: 10 m, 4 жили, PUR, без галогенів
  • Матеріал оболонки: PUR, без галогенів
  • Колір оболонки: Чорний
  • Діаметр дроту: 5,9 mm
  • Переріз дроту: 0,75 mm²
  • Екранування: Без екрана
  • Розрахункова напруга: ≤ 250 V
  • Припустиме навантаження за струмом: 4 A
  • Швидкість переміщення: 3 m/s
  • Шлях переміщення: 5 m
  • Прискорення: ≤ 5 m/s²
  • Тип сигналу: Кабель датчик/пускач
  • Область застосування: Зона рідкого/консистентного мастила, Укладання гнучкого лотка,
  • Тип захисту: IP65/ IP67/ IP68
  • Опис: Головка A: розетка, М12, 4-контактна, кутова, головка В: кабель: для джерела напруги, придатний для тягових ланцюгів, поліуретан, без галогенів, без екрану , 4 x 0,75 мм² , Ø 5,9 мм
  • У рухомому стані: > 10 діаметрів дроту
  • При нерухомій прокладці: > 5 діаметрів дроту при нерухомій прокладці
  • У рухомому стані: –5 °C ... +80 °C
  • При нерухомій прокладці: –25 °C ... +80 °C
  • Головка: – 25 °C ... +90 °C