Sick DOL-1208G05MD25KM1
  • Аксесуари та адаптери
  • DOL-1208G05MD25KM1
DOL-1208G05MD25KM1  270701 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 2079315
  • Група приладдя: Роз'єми та кабелі
  • Серія приладдя: Сполучні кабелі
  • Вигляд роз'єму, кінець A: Роз'єм "мама ", M12, 8-контактний, прямий, A-кодований
  • Вигляд роз'єму, кінець В: Вільний кінець дроту
  • Компоненти для підключення: Вільний кінець дроту
  • Кабель: 5 m, 8 жил, PUR, без галогенів
  • Матеріал оболонки: PUR, без галогенів
  • Колір оболонки: Чорний
  • Діаметр дроту: 5,9 mm
  • Перетин дроту: 0,25 mm²
  • Екранування: Без екрана
  • Розрахункова напруга: ≤ 30 V
  • Припустиме навантаження за струмом: 2 A
  • Швидкість переміщення: 3 m/s
  • Шлях переміщення: 10 m
  • Прискорення: ≤ 10 m/s²
  • < li>Тип сигналу: Кабель датчик/пускач
  • Область застосування: Зона рідкого/консистентного мастила, Укладання в гнучкому лотку,
  • У рухомому стані: > 9 діаметрів кабелю
  • < li>При нерухомій прокладці: > 9 діаметрів кабелю
  • У рухомому стані: –5 °C ... +80 °C
  • При нерухомій прокладці: –40 °C ... +80 °C
  • Головка: –25 °C ... +90 °C