Лазерний датчик Sick DS30-N2253
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • DS30-N2253
DS30-N2253  272000 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 272000
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1047066
  • Діапазон виміру: 200 mm ... 2.000 mm, 6 % відображення, 200 mm ... 3.000 mm, 18 % відображення, 200 mm ... 3.000 mm , 90 % відображення,
  • Дозвіл: 10 mm, Роздільна здатність під час навчання
  • Оцінка: 20 ms
  • Частота перемикання: 25 Hz
  • Джерело світла: Лазер, інфрачервоний
  • Клас лазера: 1 (EN 60825-1)
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 20 мм x 20 мм (при 2 м)
  • Середній термін служби лазера (при 25 °C): 100.000 h
  • Тип вихідного сигналу: 2x NPN (100 mA)
  • Калібрувальне введення: 1x ext. Teach
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 10 V ... 30 V
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Час на розігрів: ≤ 5 min
  • Тип підключення: Роз'єм, M12, 5-контактний
  • Індикація: 2 x LED
  • Вага: 120 g
  • Тип захисту: IP 65
  • < li>Клас захисту: II
  • Температура довкілля: Експлуатація: –40 °C ... +55 °C, Зберігання: –40 ° C ... +75 °C,