Лазерний датчик Sick DS60-P41111S08
  • Лазерні датчики
  • DS60-P41111S08
DS60-P41111S08  272051 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 272051
Технічний опис
  • Артикул: 1043824
  • Діапазон вимірювання: 80 mm ... 6.000 mm, 90 % відображення , 80 mm ... 5.000 mm, 18 % відображення , 80 mm ... 2.600 mm , 6 % відображення ,
  • Оцінка: 50 ms
  • Частота перемикання: 10 Hz
  • Джерело світла: Лазер, інфрачервоний
  • Клас лазера : 1 (EN 60825-1)
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 60 мм x 60 мм (на 6 м)
  • Доп. функція: Додаткові дискретні виходи
  • Середній термін служби лазера (при 25 °C): 50.000 h
  • Тип вихідного сигналу: 2x PNP (100 mA)
  • Напруга харчування UV: Пост. струм 18 V ... 30 V
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживана потужність: ≤ 3 W
  • Температура довкілля: Експлуатація: –25 °C ... +55 °C, Зберігання: –25 ° C ... +75 °C,