Датчики усунення Sick DT20-P214BS03
  • Лазерні датчики
  • DT20-P214BS03
DT20-P214BS03  128157 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1051547
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 10 V ... 30 V
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживана потужність: ≤ 1,8 W
  • Вага: 135 g
  • Розміри (Ш x В x Г): 24,3 мм x 72,4 мм x 54,1 mm
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529)
  • Клас захисту: II
  • Діапазон вимірювання: 100 mm ... 600 mm
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Точність відтворення: ≥ 0,5 mm
  • Лінійність: ± 2 mm
  • Оцінка: ≥ 2,5 ms
  • Частота вимірювання: ≤ 400 Hz
  • Час виведення: ≥ 2,5 ms
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер, червоне, Видиме червоне світло
  • Клас лазера: 1 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 3 мм x 6 мм (600 мм)
  • Многофункціональний вхід (MF): 1 x MF
  • Діапазон робочих температур: –20 °C ... +55 °C, Робоча температура U В = 24 В
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +60 °C
  • Температурний дрейф: 0,25 mm/K
  • Вигляд: PNP
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA< /li>
  • Кількість: 1
  • Вигляд: Токовий вихід
  • Струм: 4 mA ... 20 mA, ≤ 300 Ω