Лазерний датчик Sick DT50-2B215252
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • DT50-2B215252
DT50-2B215252  129800 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1065661
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 10 V ... 30 V
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживана потужність: ≤ 1,7 W
  • Час ініціалізації: ≤ 300 ms
  • Час прогріву: ≤ 15 min
  • Матеріал корпусу: Метал (Цинк, лиття під тиском)
  • Матеріал переднього вікна: Пластик (PMMA)
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 5-контактний
  • Індикація: 3 x LED, РК-дисплей
  • Вага: 235 g
  • Розміри (Ш x В x Г): 36,2 мм x 63 мм x 58,6 mm
  • Тип захисту: IP65, IP67,
  • Клас захисту: III
  • Діапазон вимірювання: 200 mm ... 30.000 mm, 90 % відбиття , 200 mm ... 17.000 mm, 18 % відбиття, 200 mm ... 10.000 mm, 6 % відбиття,
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: 0,1 мм
  • Точність відтворення: ≥ 0,5 mm
  • Точність: ± 7 мм
  • Оцінка: 0,83 ms ... 75 ms, 0,83 мс / 3,33 мс / 8,33 мс / 25 мс / 75 мс
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер, червоний , Видиме червоне світло
  • Клас лазера: 2 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 10 мм x 10 мм (на 10 м)
  • Середній термін служби лазера (при 25 °C): 100.000 h
  • < li>IO-Link: ✔ , IO-Link V1.1, COM3 (230,4 kBaud)
  • Многофункціональний вхід (MF): 1 x
  • Гістерезис: 0 mm. 29.950 мм
  • Діапазон робочих температур: –40 °C ... +65 °C, Uv ≤ 24 V, –30 °C ... +80 °C , експлуатація з 2 охолоджуючими пластами інами, –30 °C ... +140 °C, експлуатація з 2 охолоджувальними пластинами та захисним фільтром,
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +75 °C
  • Кількість: 1 ... 2
  • Вигляд: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Функція : Додаткові цифрові виходи (Q, Ǭ)
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA
  • Кількість: 1
  • Вигляд: Токовий вихід / Вихід напруги
  • Струм: 4 mA ... 20 mA, ≤ 450 Ω
  • Напруга: 0 V ... 10 V, ≥ 50 Ω