Світлова завіса Sick ELG3-0330P521
  • Світлові завіси
  • ELG3-0330P521
ELG3-0330P521  132409 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1057961
  • Принцип роботи датчика: Передавач/приймач
  • Мінімальний розмір об'єкта, що детектується (MDO): 35 mm
  • Відстань між променями : 30 mm
  • Кількість променів: 12
  • Висота контролю: 330 mm
  • Оцінка променів: Паралельні промені
  • Довжина хвилі: 880 nm
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 15 V ... 30 V
  • Споживаний струм передавача: < 100 mA
  • Залишкова пульсація: < 5 V< sub>ss
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Вихідне навантаження, ємнісне: 100 nF
  • Вихідний режим: Q «ТЕМНО»
  • Розміри (Ш x В x Г): 34 мм x 406 мм x 29 mm
  • Клас захисту: III
  • Вага: 1.500 g
  • Частота імпульсів : 250 kHz
  • Лицьова панель: PMMA
  • Максимальна дальність сканування: 17 m
  • Мінімальна дальність сканування: ≥ 0 mm
  • Дистанція роботи: 12 m
  • Оцінка: 28 ms
  • Ударостійкість: 10 g / DIN EN 60068-2-29 / 16 ms
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 68-2-6)
  • ЕМС: EN 60947-5-2
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: Непрямий: ≤ 150.000 lx
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • Категорія: Перемикаючі автоматизовані світлові завіси
  • Відстань між променями: 30 мм