Фотоелектричний датчик Sick ET3-P3238
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • ET3-P3238
ET3-P3238  132846 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1045219
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 23,8 mm x 46,7 mm x 33,6 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Гібридний
  • Діаметр різьблення (корпус): M18
  • Дистанція роботи, макс .: 0 mm ... 50 mm
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод < /li>
  • Розміри світлової плями (відстань): 10,5 мм x 10,5 мм (50 мм)
  • Довжина хвилі: 880 nm
  • Налаштування: Відсутня
  • li>
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 20 mA
  • Переключаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 50 mA
  • < li>Частота перемикання: 200 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M8, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , D ,
  • Клас захисту: III < /li>
  • Вага: 0,014 kg, 0,03 lbs
  • Матер іал корпусу: Пластик, Склопластик ABS
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур при роботі: –25 °C ... +50 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • Відстань спрацьовування: 0 … 50 мм