Датчик потоку Sick FFUS10-1G1SR
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Витратоміри
  • FFUS10-1G1SR
FFUS10-1G1SR  130482 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6043743
  • Принцип вимірювання: Ультразвуковий датчик
  • Середовище: Рідини
  • Номінальний діаметр вимірювальної труби: DN 10
  • < li>Робоча температура: 0 °C ... +80 °C
  • Робочий тиск: ≤ 16 bar
  • Мінімальна витрата: ≥ 0,3 l/min
  • < li>Максимальна витрата: 0 l/min ... 21 l/min
  • Лючка для підведення: 10 cm
  • Відвідна лінія: 0 cm
  • Електропровідність: Без обмежень
  • Точність вимірювального елемента: 2 % від кінцевого значення
  • Відтворюваність: ≤ 0,5 %
  • Роздільна здатність: 0,003 l/min
  • Напруга живлення: 18 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживання струму: ≤ 180 mA
  • Час ініціалізації: ≤ 5 s
  • Клас захисту: III
  • Вигляд підключення: Круглий штекерний з'єднувач M12 x 1, 8-контактний
  • Вихідний струм: < 100 mA
  • Вихідне навантаження: < 500 Ом
  • Нижній рівень сигналу: 3,8 mA ... 4 mA
  • Верхній рівень сигналу: 20 mA ... 20,5 mA
  • Імпульсний вихід / Частотний вихід : 0–10 кГц
  • Тривалість імпульсу: ≤ 1 s
  • Сигнальна напруга HIGH: Uv - 2 В
  • Сигнальна напруга LOW: ≤ 2 В
  • Індуктивне навантаження: 1 H
  • Ємнісне навантаження: 100 nF
  • Технічні підключення: G ½
  • Матеріали, що стосуються середовища: PPSU, EPDM
  • Матеріал корпусу: PPSU
  • Тип захисту: IP67
  • Вага: 340 g
  • Діапазон температур під час роботи: 0 °C . .. +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –20 °C ... +70 °C