Датчик потоку Sick FTS-H100F04A
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Витратоміри
  • FTS-H100F04A
FTS-H100F04A  249351 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 249351
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1091147
  • Принцип вимірювання: Калориметричний метод вимірювання
  • Середовище: Рідини на водній та олійній основі
  • Діаметр труби: ≥ 25 mm
  • Дистанція роботи: 3 cm/s ... 150 cm/s, Вода, 3 cm/s ... 300 cm/s, Олія,
  • Робоча температура: –40 °C ... +150 °C
  • Робочий тиск: ≤ 100 bar
  • Інтерфейс зв'язку: IO-Link IO-Link V1.1 COM3 (230,4 кбіт/с)
  • Вимірювання температури: ✔
  • Мінімальна швидкість потоку: ≥ 3 cm/s, для води та олії
  • Максимальна швидкість потоку: ≤ 150 cm/s, для води
  • Лінія для підведення: 5 x DN
  • Відвідна лінія: 3 x DN
  • Точність вимірювального елемента: ± 10 % відносно кінцевого значення діапазону вимірювання
  • Відтворюваність: < 1 cm/s
  • Роздільна здатність: 0,01 m/s, швидкість; 0,1 л/хв; 0,1 % відносно (через IO-Link)
  • Оцінка: < 2,5 s
  • Напруга живлення: 9 V DC ... 30 V DC
  • Споживана потужність: < 2 W при 24 В DC постійного струму (без навантаження на виходах)
  • Час ініціалізації: ≤ 5 s, ≤ 10 s (IO-Link),
  • Клас захисту: III
  • Вигляд підключення: Круглий штекерний з'єднувач M12 x 1, 4-контактний
  • Вихідний струм: < 100 mA
  • Сигнальна напруга HIGH: > Uv - 2 В
  • Сигнальна напруга LOW: ≤ 2 В
  • Індуктивне навантаження: 1 H
  • Ємнісне навантаження: 100 nF (2,5 nF, режим IO-Link)
  • ЕМС: EN 61326-1, EN 61326-2-3
  • Ліміт цифрових входів: Висока напруга залежить від Uv, Низька напруга < 4,0 В, < /li>
  • Середнє напрацювання до відмови: > 200 років
  • Техн ічні підключення: Без технологічного з'єднання (необхідний адаптер для встановлення)
  • Матеріали, що стосуються середовища: Нержавіюча сталь 1.4404 / 316L
  • < li>Тип захисту: IP67 / IP69
  • Вага: 200 g
  • Ущільнювальний матеріал (тільки для адаптера затискача P/N 2093548): FKM
  • Діаметр зонда: 8 mm
  • Довжина зонда: 100 mm
  • Мінімальна довжина вставки: 12 mm
  • Відстань до стінки труби: 10 mm
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +80 °C
  • Роздільна здатність (температура): < 0,1 °C