Датчик потоку Sick FUM-H015F1CB50000
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Витратоміри
  • FUM-H015F1CB50000
FUM-H015F1CB50000  248625 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1072035
  • Принцип вимірювання: Ультразвуковий датчик
  • Спосіб вимірювання: Ультразвук
  • Середовище: Провідні та непровідні рідини
  • < li>Номінальний діаметр вимірювальної труби: DN 15
  • Робоча температура: 0 °C ... +95 °C, до 143 °C на 60 хвилин
  • Робочий тиск: –0, 5 bar ... 16 bar
  • Інтерфейс зв'язку: IO-Link IO-Link V1.1
  • Сертифікат EHEDG: ✔
  • Сертифікат cULus: ✔
  • Сертифікат RoHS: ✔
  • FDA: ✔
  • Вимірювання температури: ✔
  • Мінімальна витрата: ≥ 0,5 l/min
  • Максимальна витрата: 0 l/min ... 80 l/min
  • Лінія для підведення: 5 x DN (7,5 см)
  • Відвідна лінія: 3 x DN (4,5 см)
  • Електропровідність: Без обмежень
  • Точність вимірювального елемента: ± 1 % від виміряного значення
  • Відтворюваність: 0,5 %
  • Дозвіл: 10 ml/min
  • Оцінка: 12 ms
  • Напруга живлення: 12 V DC ... 30 V DC
  • Споживана потужність: < 3 W без вихідного навантаження
  • Час ініціалізації: ≤ 5 s
  • Клас захисту: III
  • Вигляд підключення: Круглий штекерний з'єднувач M12 x 1, 5-контактний
  • Вихідний сигнал: 1 x аналоговий вихід: 4–20 мА, 2 x цифровий вихід/вхід (конфігурований)
  • Вихідне навантаження: 4 mA ... 20 mA, 500 Ом при Uv 15 ≥ В, 350 Ом при Uv 12 ≥ В< /li>
  • Нижній рівень сигналу: 3,5 mA ... 3,8 mA
  • Верхній рівень сигналу: 21,5 mA ... 20,5 mA
  • Цифровий вихід: ≤ 100 mA
  • Імпульсний вихідний сигнал: 50 µs ... 2 s
  • Імпульсний вихід / Частотний вихід: 0–10 кГц
  • Сигнальна напруга HIGH: > (Ув - 4 В)
  • Сигнальна напруга LOW: < 3 V
  • Індуктивне навантаження: < 1 H
  • Ємнісне навантаження: < 100 nF, < 2,5 nF (IO-Link),
  • ЕМС: EN 61326-1, EN 61326-2-3
  • Кордон перемикаючих входів: Напруга HIGH > 16,0 В, Напруга LOW < 4,0 В
  • Середнє напрацювання до відмови: > 63 років
  • Технічні підключення: Затискач (DIN 32676) DN 15
  • Матеріали, що торкаються я із середовищем: Нержавіюча сталь 1.4404 (Ra ≤ 0,8 мкм)
  • Конструкція корпусу: З оглядовим склом із PMMA (акрилове скло)
  • Тип захисту: IP67/IP69 (DIN EN 60529)
  • Вага: Ок. 2 kg
  • Діапазон температур під час роботи: 0 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +80 °C